Viljandis toimunud EM-lt kaks hõbemedalit

posted 18 Sep 2017, 23:13 by Vahur Joala   [ updated 18 Sep 2017, 23:21 ]

Viljandis toimus kahe paadiklassi EM, kus osales sportlasi seitsmest riigist. Juuniorite paadiklassis JT-250 tuli Euroopa meistriks Leedu  neiu Nida Kilinskaite. Tartlane Stefan Arand oli teine ja Viljandi noorsõitja Georgi Iljin oli viies.
Paadiklassis T-550 tuli Euroopa meistriks lätlane Dmitrijs Anikejevs. Koduvetel kihutanud Aivar Kommisaar tuli hõbemedalile.
 

Viljandi veemotospordiklubi liikmed osalesid septembris Tartus Anne kanalil toimunud Tartu Lahtistel Meistrivõistlustel, kus olid esindatud kolme riigi sportlased.
Hästi esinesid meie motosportlased - Gregor Eevardi, Paul Zujenkov ja Matthias Agur, kes oma paadiklassis Eesti meistriks tulid.

Võistlused olid hästi korraldatud ja auhinnalaud rikkalik. Üle pika aja võis paadiroolis näha Eesti Veemoto Liidu presidenti Vahur Joalat. OSY-400 paadiklassis toimus avarii, mille tagajärjel Raivo Peetsmani paat purunes ja võistlus jäi pooleli. Avarii teine osaleja Annika Suuk aga suutis veel osaleda viimases kolmandas sõidus ning tuli sedasi koguni Eesti meistriks. Seejärel istus ta veel noortepaadi rooli ja osales nn. "Isad ja Pojad" võidusõidul, mille seekord võitis Jüri Jõul (juuniori juunior).