Jetisportlased alustasid hooaega edukalt

Horvaatias alanud UIM Euroopa meistrivõistlustel jettidele olid edukad Eesti sportlased. Möödunud hooaja juuniorite maailmameister Mattias Reinaas võitis Zadaris tänavuse EM-i esimese juuniorite etapi. Kätriin Nilbe oli naiste konkurentsis teine ja jäi alla vaid möödunud aasta maailmameistrile. Ski GP2 klassis tuli kolmandaks Marten Männi, kes võitis kaks kolmandat kohta kolmest stardist. Marten võistles veel Ski GP1 konkurentsis, kus ta oli kaheksas. Mattias Reinaas oli Ski GP3 konkurentsis tublilt viies. Veteranide hulgas saavutas Andres Lauri viienda koha. Oli ka pisut negatiivset, sest Markus Lutsokert ja Helen Lauri vigastasid ennast.

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://nordracing.ee/uus/wp-content/uploads/2019/04/header1.png);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 360px;}